Na sygnale

Kryminalni zatrzymali 33-latka podejrzanego o pobicie czterech osób

Podejrzany będzie odpowiadać za nielegalne posiadanie pałki teleskopowej

Kryminalni zatrzymali 33-latka podejrzanego o pobicie czterech osób. Celem podejrzanego był jeden z pokrzywdzonych. Natomiast motywem działania były rozliczenia finansowe. Decyzją sądu podejrzany został aresztowany na najbliższe trzy miesiące. Przestępstwa miały charakter chuligański, w związku z czym grozi mu wyższa kara.    

Wszystko miało swój początek w minioną środę (1.09.2021) późnym wieczorem, wówczas przy jednym ze sklepów przy ulicy Ujejskiego w Bydgoszczy doszło do pobicia dwóch młodych osób. Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że zostali zaatakowani pałkami teleskopowymi przez osoby, które poruszały się pojazdem marki BMW. Na szczęście nic poważniejszego im się nie stało. Następnego dnia (2.09.2021) również wieczorem doszło do podobnej sytuacji. Tym razem sprawcy zaatakowali parę na ulicy Chorwackiej w Bydgoszczy. Głównie skupili się na mężczyźnie, którego pobili pałkami teleskopowymi.Chodziło o rozliczenia finansowe.

Wczoraj (6.09.2021) podejrzany został doprowadzony do prokuratury, gdzie został przesłuchany. Następnie oskarżyciel wnioskował do sądu o jego tymczasowy areszt. Dzisiaj (7.09.2021) sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego 33-latka na najbliższe trzy miesiące.Drugi z podejrzewanych ukrywa się przed funkcjonariuszami. Jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

kom. Przemysław Słomski
Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker