Na sygnale

Trwają poszukiwania topielca na jeziorze w Borównie

Poszukiwania nie przyniosły rezultatu.Być może był to mylny alarm

Jak nas poinformował komisarz Przemysław Słomski z KW Policji w Bydgoszczy w czwartek od godzin porannych kontynuowane są poszukiwania topielca na jeziorze w Borównie. Być może był  to mylny alarm.

– O prawdopodobnym utonięciu na dzikiej plaży w Borownie poinformowała w środę ok. godz. 18.30 jedna z plażowiczek. Kobieta poinformowała oficera dyżurnego, że widziała wystającą z wody rękę. Natychmiast na miejsce zadysponowano strażaków ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z JRG-1,  strażaków  z JRG-2 w Fordonie i OSP z Dobrcza. Do poszukiwań dołączyli się również ratownicy z pobliskiej stannicy WOPR.   O godz. 0.30 w czwartek poszukiwania przerwano. Wznowiono je  w czwartek w godzinach porannych – informuje kom. Przemysław Słomski z KW Policji w Bydgoszczy.

Być może był  to niezawiniony przez osobę zgłaszającą mylny alarm. Do godz. 11.00 w czwartek nikt nie zgłosił policji zaginięcia jakiejkolwiek osoby. Nie znaleziono również na brzegu ubrania domniemanego topielca – dodaje kom. Słomski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker