Na sygnale

Przestępca schował się przed policją za zasłonami. Zapomniał ukryć buty i to go zgubiło

Na rok do zakładu karnego trafił 54-letni mieszkaniec Nakła.  Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Kiedy do drzwi zapukali policjanci schował się za zasłonami, zapomniał jednak ukryć buty, co go zgubiło.

Wczoraj (10.06.19) dzielnicowi z Nakła podczas obchodu rejonów służbowych ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie miasta ma ukrywać się poszukiwany 54-latek. Aby sprawdzić swoje ustalenia zapukali pod znany adres. Drzwi otworzył im lokator i oświadczył, że w mieszkaniu oprócz niego nie ma żadnych innych osób.

-Dzielnicowi nie dali się „odprawić z kwitkiem”. Weszli do mieszkania i zaczęli dokładnie rozglądać się po pomieszczeniach. Szybko okazało się, że decyzja ta była słuszna. Policjanci zauważyli wystające spod wiszących przy oknie zasłon męskie buty. Kiedy sprawdzili co jest za zasłoną, uśmiechem przywitał ich poszukiwany 54-latek. Jeszcze tego samego dnia poszukiwany trafił za więzienne mury -informuje podkom. Justyna Andrzejewska,Oficer prasowy  KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker