Na sygnale

To już czwarta próba samobójcza w regionie tylko w ciągu ostatniego tygodnia!

Szybka reakcja mundurowych uratowała życie 50-latka, który wczoraj próbował targnąć się na swoje życie. Pomoc przyszła dosłownie w ostatniej chwili. Mundurowi przekazali odciętego z pętli wisielczej desperata służbom medycznym.

Wczoraj  przed godziną 21.00. mieszkaniec jednej z podszubińskich wsi miał próbował popełnić samobójstwo. Rodzina wskazała policjantom budynek gospodarczy, do którego miał wejść desperat. Kiedy policjanci weszli do środka zauważyli 50-latka  który miał na szyi sznur przywiązany do belki stropowej.

Desperat krzyczał do policjantów, że nie mają do niego się zbliżać, bo „chce się zabić i nikt nie ma mu w tym przeszkadzać”. Każda próba wejścia do pomieszczenia jedynie potęgowała wzburzenie 50-latka. Policjanci podjęli decyzję, że pozostają przed budynkiem. Jednak cały czas obserwowali zachowanie mężczyzny.  W pewnym momencie ten zsunął się z metalowego pojemnika na którym dotychczas stał.  Desperat zawisł na linie. Policjanci natychmiast wbiegli do pomieszczenia. Jeden z nich podniósł niedoszłego samobójcę. Drugi w tym czasie odciął wisielczą pętlę. Uratowany 50-latek został przekazany pod opiekę załodze pogotowia ratunkowego – informuje Mł. asp. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker