Na sygnale

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby na zdjęciach

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia. Do zdarzenia doszło 20 czerwca 2020 roku około godziny 23:00 przy ulicy Kujawskiej 71a. Tam sprawca uszkodził pojazd marki Skoda Kodiaq poprzez skakanie po samochodzie i uderzanie w poszczególne elementy auta. Ponadto, uszkodził drzwi w budynku stacji paliw.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny pod numerami 47 751-52-68, całodobowo 47 751-52-60 oraz 112 -apeluje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker