Na sygnale

Pościg policjantów za groźnym przestępcą

Policjanci z Bydgoszczy  po pościgu zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności.  Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma przy sobie narkotyki. Za ich posiadanie również poniesie odpowiedzialność.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (01.10.2019) tuż po 22:00.  W pewnym momencie policjanci zauważyli, jak idący chodnikiem przy ul. Magnuszewskiej mężczyzna na ich widok nagle zmienił kierunek marszu oraz przyśpieszył. 

Po krótkim pościgu29-latek  został zatrzymany. Wówczas okazało się, że 29-latek ma dwa powody do ucieczki. Pierwszy z nich to list gończy wystawiony przez sąd celem doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego. Drugi to pięć woreczków strunowych z suszem roślinnym, które policjanci przy nim ujawnili podczas zatrzymania.

-Poszukiwany 29-latek trafił do komisariatu na Wyżynach, a po przeprowadzeniu czynności do placówki penitencjarnej. Teraz bydgoszczanin poniesie odpowiedzialność za kolejne przestępstwo – posiadanie środków zabronionych ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii –informuje  podkom. Lidia Kowalska.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker