Na sygnale

Za kratki trafił 57-letni recydywista. Wczoraj okradł mieszkanie na osiedlu Bajka

Za kradzież z włamaniem grozi do10 lat pozbawienia wolności

Funkcjonariusze z KW Policji w Bydgoszczy zatrzymali recydywistę podejrzanego o włamania do mieszkań. 57-latek wpadł tuż po tym, jak  włamał do mieszkania na osiedlu  Bajka.  Okradł jeszcze tego samego dnia mieszkankę Szwederowa. Policjanci zabezpieczyli przy nim skradzione mienie oraz narzędzia służące do popełniania przestępstw.

Do zdarzenia doszło wczoraj  w Bydgoszczy.   Policjanci namierzyli podejrzewanego na parkingu przyblokowym przy ulicy Brzozowej. Policjanci  przeszukali też jego samochód. 57-latek trzymał w ręku torbę, w której znajdował się łom, klin oraz rękawiczki. Natomiast w jego samochodzie kryminalni znaleźli torebkę damską z dokumentami, pieniądze oraz złotą i srebrną biżuterię damską. Mężczyzna przyznał, że zabezpieczone mienie pochodzi z kradzieży.

Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej 57-latek zdążył okraść mieszkankę Szwederowa. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie okazało się, że zatrzymany odbywa obecnie ośmioletnią karę pozbawienia wolności.  Został zwolniony na przerwę w wykonywaniu kary.  Rabuś trafił do policyjnego aresztu. Z zebranego materiału dowodowego wynika, że dwa dni wcześniej 57-latek próbował włamać się do jednego z mieszkań na terenie Szwederowa. Nie wykluczone, że lista zarzutów się wydłuży-informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker