Na sygnale

Kierowcy BMW może grozić do 10 lat więzienia za ucieczkę przed kontrolą

Mieszkaniec Ciechocinka nie zatrzymał się do kontroli spowodowanej brakiem włączonych świateł. Dodatkowo, chcąc uniknąć zatrzymania wykorzystał swój pojazd  marki BMW do czynnej napaści na funkcjonariuszy. Poza tym   uszkodził dwa radiowozy.  30-latkowi może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Melex Ciechocinek

W nocy z piątku na sobotę kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli policyjnej. Pomimo dawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kontynuował ucieczkę w stronę Włocławka. Po wjechaniu do miasta jechał  pod prąd powodując zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Pomimo zablokowania mu dalszej jazdy radiowozem uderzył w niego, chcąc kontynuować ucieczką. To nie zakończyło jego jazdy i próbując cofnąć uderzył w drugi radiowóz.

Teżnie Ciechocinek

Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec Ciechocinka. Badanie trzeźwości wykazało, że był on trzeźwy. Od kierowcy pobrano krew żeby ustalić, czy nie jechał on pod wpływem środków psychoaktywnych. Dodatkowo za takie zachowanie mundurowi zatrzymali 30-latkowi prawo jazdy.  Sąd zastosował wobec mieszkańca Ciechocinka środek zapobiegawczy. Najbliższe 3-miesiące spędzi on w tymczasowym areszcie – informuje st. sierż Tomasz Tomaszewski .

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker