Na sygnale

32-latka prowadziła BMW posługując się cudzym prawem jazdy

Za popełnione przestępstwa kobieta odpowie teraz przed Sądem

Policjanci z grudziądzkiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej 32-latkę. Kobieta  w terenie zabudowanym prowadząc BMW  mając włączone światła drogowe. Kobiet , posługiwała się nie swoim prawem jazdy oraz wprowadziła w błąd funkcjonariuszy co do swoich danych osobowych.

 Policjanci z  grupy „SPEED” zauważyli  BMW przez miasto z włączonymi światłami drogowymi. Kierującą okazała się kobieta, która okazała mundurowym prawo jazdy. Jednak jej wizerunek znacząco odbiegał od zdjęcia widniejącego na okazanym dokumencie. 

Stróże prawa nie dali się zwieść. Okazało się, że kierująca podaje fałszywe dane. Posługuje się nie swoim prawem jazdy, co jest już przestępstwem.  Okazało się że  32-latka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Prowadzony przez nią samochód nie miał aktualnych badań technicznych i nie był dopuszczony do ruchu. W związku z powyższym policjanci zatrzymali dokument, którym posłużyła się 32-latka. Samochód został odholowany na policyjny parking – informuje sierż. sztab. Maciej Szarzyński

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker