Na sygnale

24-letni diler narkotykowy z centrum Bydgoszczy trafił za kratki

Z amfetaminy można by było zrobić blisko 150 porcji narkotyku

Do aresztu trafił 24-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków.  Policjanci zabezpieczyli należącą do niego amfetaminę, z której można by było zrobić blisko 150 porcji tego narkotyku. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 24-latka na najbliższe dwa miesiące. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.  

  Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że jeden z mieszkańców centrum miasta zajmuje się procederem narkotykowym. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że typowany przez nich mężczyzna może posiadać przy sobie znaczne ilości zakazanych substancji psychoaktywnych. Policjanci przystępując do realizacji namierzyli go w mieszkaniu jego koleżanki. Na widok kryminalnych rzucił się do ucieczki w kierunku okna. Szybko został obezwładniony.

-Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście woreczków foliowych z zawartością białego i szarego proszku. Dodatkowo jeden worek z białą substancją miał schowany w bieliźnie. W pokoju znajdowała się też waga elektroniczna. W jego miejscu zamieszkania znaleźli tam kolejne porcje amfetamina. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił wnioskować do sądu o tymczasowy areszt – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker