Na sygnale

31-latek schował 400 gramów amfetaminy w … kanapie

Sąd aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące 

Policjanci z bydgoskiej komendy zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 31-latka, który w domku na działce rekreacyjnej  na Szwederowie miał ponad 400 gramów amfetaminy. Na widok policjantów schował je w kanapie. Policjanci narkotyki zabezpieczyli. Sąd aresztował go na 3 miesiące.  

Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywający na działce rekreacyjnej na Szwederowie posiada znaczne ilości narkotyków. Będąca przed domkiem letniskowym kobieta natychmiast wbiegła do budynku. Okazało się, że był tam podejrzewany mężczyzna, który szybko chował coś do stojącej w pomieszczeniu kanapy.  Policjanci przeszukali pomieszczenie, a przede wszystkim wspomniany mebel. Potwierdziło się, że 31-latek próbował w nim ukryć reklamówkę z zawartością worka foliowego oraz trzech woreczków strunowych z białym proszkiem. Przeprowadzone narkotesterem wstępne badanie potwierdziło, że jest to 400 gramów amfetaminy.

Bydgoszczanin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sędzia po zapoznaniu się z aktami sprawy przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszcz.y

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker