Na sygnale

22-letni kierowca Citroena Berlingo zginął na miejscu

Policjanci z Nakła, nadzorowani przez prokuraturę, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielny poranek w Paterku. W nieustalonych okolicznościach dachował Citroen Berlingo. 22-letni kierowca zginął na miejscu.  

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj (15.12.19) około 6.25 na drodze wyjazdowej z Paterka. Na miejscu pracowali policjanci referatu ruchu drogowego oraz kryminalni nadzorowani przez prokuratora.

Wstępnie ustalono, że 22-letni kierowca citroena berlingo na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych przyczyn doprowadził do wywrócenia pojazdu. Mieszkaniec Kcyni, który prowadził citroena zginął na miejscu. Obrażeń doznał również 22-letni pasażer citroena, którego służby medyczne przetransportowały do szpitala w Bydgoszczy.

-Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają nakielscy kryminalni. Pracę śledczych nadzoruje prokuratura – informuje mł. asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker