Na sygnale

Kompletnie pijany kierowca Peugeota potrącił policjanta idącego chodnikiem

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kompletnie pijany kierowca Peugeota po wjechaniu na wygrodzony teren miejsca zdarzenia drogowego uderzył w radiowóz.  Następnie najechał na idącego chodnikiem policjanta. Funkcjonariusz z obrażeniami ciała jest hospitalizowany w szpitalu w Bydgoszczy.

Wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego czynności wykonywali policjanci „drogówki”, straż pożarna oraz służby medyczne. Miejsce kolizji było odpowiednio oznaczone. Pojazdy służb stojące na drodze były oświetlone, a ruchem kierowała straż pożarna. Jadący od strony Nakła kierowca Peugeota najpierw zlekceważył sygnały wydawane przez strażaków.  Omijając wozy służb uderzył w radiowóz. Wjechał na chodnik, gdzie potrącił policjanta. Funkcjonariusz nie miał żadnych szans zauważenia nadjeżdżającego Peugeota, gdyż był zwrócony plecami do kierunku, z którego auto nadjechało.

Policjant z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Peugeotem kierował 61-letni mieszkaniec Nakła. Kierowca miał w organizmie 2 promile alkoholu, dlatego został zatrzymany w policyjnym areszcie – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer Prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker