Na sygnale

Kompletnie pijany kierowca Peugeota potrącił policjanta idącego chodnikiem

Kompletnie pijany kierowca Peugeota po wjechaniu na wygrodzony teren miejsca zdarzenia drogowego uderzył w radiowóz.  Następnie najechał na idącego chodnikiem policjanta. Funkcjonariusz z obrażeniami ciała jest hospitalizowany w szpitalu w Bydgoszczy.

Wczoraj na miejscu zdarzenia drogowego czynności wykonywali policjanci „drogówki”, straż pożarna oraz służby medyczne. Miejsce kolizji było odpowiednio oznaczone. Pojazdy służb stojące na drodze były oświetlone, a ruchem kierowała straż pożarna. Jadący od strony Nakła kierowca Peugeota najpierw zlekceważył sygnały wydawane przez strażaków.  Omijając wozy służb uderzył w radiowóz. Wjechał na chodnik, gdzie potrącił policjanta. Funkcjonariusz nie miał żadnych szans zauważenia nadjeżdżającego Peugeota, gdyż był zwrócony plecami do kierunku, z którego auto nadjechało.

Policjant z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Bydgoszczy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.Peugeotem kierował 61-letni mieszkaniec Nakła. Kierowca miał w organizmie 2 promile alkoholu, dlatego został zatrzymany w policyjnym areszcie – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer Prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker