Na sygnale

Handlował kokainą, amfetaminą, marihuaną, MDMA, tabletkami ekstazy i dopalaczy.

30-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Na dwa miesiące do aresztu trafił 30-latek z Bydgoszczy.  Mężczyzna posiadał niemal półtora kilograma różnego rodzaju narkotyków: kokainy, amfetaminy, marihuany, MDMA, tabletek ekstazy i dopalaczy.  Mężczyźnie grozi  do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci do walki z przestępczością narkotykową bydgoskiej komendy ustalili, że jeden z mieszkańców Błonia może posiadać znaczne ilości narkotyków.  Funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Po chwili do garażu podjechał osobowy Opel Omega. Wysiadł z niego podejrzewany mężczyzna. Kroki skierował do ustalonego garażu i zaczął otwierać drzwi. Kiedy zorientował się, że w jego stronę podążają policjanci pospiesznie wszedł do środka i zamknął je za sobą. Początkowo nie reagował na wezwania policjantów do ich otwarcia. Nie mając drogi ucieczki po chwili wpuścił funkcjonariuszy do środka. W środku były ukryte narkotyki.

Policjanci zabezpieczyli tam łącznie niemal 1,5 kg różnego rodzaju narkotyków: amfetaminy, marihuany, dopalaczy, MDMA oraz tabletki ekstazy – informuje podkom. Lidia Kowalska,  Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker