Na sygnale

Nie żyje pracownik firmy holującej który spadł z wiaduktu autostradzie A-1

Splot nieszczęśliwych zdarzeń i tragedia na autostradzie A-1

Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło wczoraj wieczorem na wiadukcie na autostradzie A-1 w okolicach miejscowości Grabkowo w powiecie włocławskim. Do szpitala najpierw trafił kierowca ciężarowej Scanii, która uderzyła w bariery ochronne.  Następnie kierowca DAF-a, który chcąc udzielić mu pomocy spadł z wiaduktu. Z obrażeniami ciała do szpitala zabrany został także pracownik firmy holującej, który podczas wykonywania czynności także spadł z wiaduktu. Niestety mężczyzna zmarł. Śledztwo wyjaśni przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

57-letni kierowca ciężarowej Scanii z naczepą, poruszający się w kierunku Gdańska, nagle zjechał na lewą stronę. Uderzył w bariery na wiadukcie. Pojazd zatrzymał się dopiero na lewym pasie w kierunku Łodzi. Kierujący był trzeźwy. Jego obrażenia na szczęście okazały się niegroźne,Za jej spowodowanie kolizji mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Do szpitala z miejsca zdarzenia zabrany został także 28-letni kierowca ciężarowego DAF-a. Mężczyzna widział jak jadący przed nim samochód uderza w bariery na wiadukcie, wobec czego zatrzymał. Podczas przechodzenia na drugą stronę drogi 28-latek wpadł pomiędzy bariery i spadł z wiaduktu z wysokości kilku metrów. Z obrażenia ciała trafił do szpitala.

-Nie był to jednak koniec nieszczęśliwych zdarzeń na tym odcinku autostrady. Na miejsce przyjechał pracownik firmy holującej. Niestety podczas wykonywanych czynności 66-latek spadł z wiaduktu.  Mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala, gdzie niestety zmarł. Na skutek tych zdarzeń ruch na całym odcinku autostrady w okolicy miejscowości Grabkowo został zablokowany na kilka godzin -informuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska ,Zespół Komunikacji Społecznej  Komenda Miejska Policji we Włocławku.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker