Na sygnale

Kradł co popadnie. Trafił za kratki

Kcyńscy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca miasta, który na swoim koncie miał trzy przestępstwa przeciwko mieniu. Podejrzany na wyrok poczeka w zakładzie karnym. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie kcyńska policja odnotowała trzy przestępstwa przeciwko mieniu, do których doszło na terenie miasta. Jak ustalił dzielnicowy 6 kwietnia br. młody mężczyzna próbował włamać się do kasetki z pieniędzmi w jednej z drogerii. Jednak z uwagi na reakcję personelu nie udało mu się ukraść gotówki. Kilka dni później zgłoszona została kradzież 520 złotych z zaparkowanego na jednej z ulic Volkswagena. Następnie doszło do włamanie do auta i kradzież akcesoriów fryzjerskich, gdzie straty wyniosły ponad 1000 złotych.

-Kryminalni szybko wytypowali podejrzanego 25-latka i zatrzymali w policyjnym areszcie. Za więziennymi murami będzie oczekiwał na kolejny wyrok. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker