Na sygnale

Tragiczny bilans wypadku na DK-10 w Steklinie. Nie żyją dwie osoby z Opla Vectry

Dzisiaj w Steklinie doszło do  czołowego zderzenia ciężarówki Mercedes i samochodu Opel Vectra. Na miejscu zginęły 2 osoby z Opla. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz proszą świadków o kontakt.

Dzisiaj około godz. 7:05 na drodze krajowej nr 10 w Steklinie  doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Kierujący osobowym Oplem Vectrą 55-latek jadąc w kierunku Torunia z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym Mercedesem. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierowca i 49-letni pasażer osobówki.

-Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, tel. (56) 641 26 07 lub 112 – informuje  mł. asp. Wojciech Chrostowski ,Zespół Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker