Na sygnale

Pędził YAMAHĄ 130 km/h na ograniczeniu do 70 km/h. Stracił prawo jazdy

Policjanci z grudziądzkiej „drogówki” na obwodnicy miasta zatrzymali do kontroli motocyklistę, który w obszarze zabudowanym pędził 130 km/h w miejscu, gdzie można najwyżej 70 km/h. 24-letni mężczyzna prowadzący yamahę został ukarany mandatem za zbyt szybką jazdę. Przekroczenie prędkości o 60 km/h skutkowało również zatrzymaniem prawa jazdy.

Policjanci z „drogówki” patrolowali obwodnicę Grudziądza nieoznakowanym radiowozem z videorejestratorem. W pewnym momencie  zauważyli szybko jadącego motocyklistę. Policjanci dokonali pomiaru prędkości jazdy jednośladowego pojazdu marki Yamaha. Policyjny videorejestrator wskazał, że motocyklista pędził 130 km/h

-Mundurowi natychmiast przerwali zbyt szybką jazdę zatrzymując kierowcę do kontroli. Okazało się, że pojazdem kieruje 24–letni mężczyzna. Policyjna kontrola zakończyła się mandatem, 10 punktami karnymi oraz zatrzymaniem prawa jazdy. Policjanci o przekroczeniu prędkości powyżej 50 km/h powiadomią starostę, który wyda decyzję administracyjną o zatrzymaniu dokumentu na okres 3 miesięcy – informuje asp. szt. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker