Na sygnale

Bydgoszczanin 230 g. amfetaminy ukrył w lodówce

Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności

Kryminalni  zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. 27-latek miał ukryte w lodowce ponad 230 gramów amfetaminy. Teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców bydgoskiej komendy doprowadziły do zatrzymania 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Jest to kolejna już osoba zatrzymana w ostatnim czasie z narkotykami.

W miniony czwartek policjanci pojechali do jego miejsca zamieszkania  27-latka na bydgoskim Błoniu. Mężczyzna zapytany o posiadanie środków odurzających sam wskazał, że ukrył je w lodówce. W jej drzwiach zabezpieczone zostały dwa woreczki foliowe z amfetaminą.

Mundurowi ujawnili w lokalu również woreczek, w którym było 6 foliowych zawiniątek z białym proszkiem oraz jedno suszem roślinnym, wagę elektroniczną i telefony komórkowe. Ich właściciel został zatrzymany w areszcie na 3 miesiące. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast zarzut posiadania narkotyków usłyszała, przebywająca w tym samym czasie w mieszkaniu, kobieta. W torebce 28-latki policjanci ujawnili tzw. porcję amfetaminy. Może jej grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker