Na sygnale

29-latek grożąc nożem, zażądał od kasjerki wydania pieniędzy

Napastnik po otrzymaniu gotówki uciekł

Kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o rozbój z nożem w ręku. Mężczyzna napadł na sklep. Jego łupem padły pieniądze. Dwa dni później wpadł w ręce policjantów. Podejrzany został aresztowany na trzy miesiące. Teraz najbliższe lata może spędzić w więzieniu.

Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i przesłuchali świadków. Następnie krok po kroku zaczęli sprawdzać każdą informację mogącą mieć związek ze zdarzeniem. Wreszcie analiza zgromadzonego materiału pozwoliła im na wytypowanie podejrzewanego. Policjanci namierzyli też miejsce, w którym mógłby się ukrywać.

W miniony piątek policjanci zapukali do wytypowanego przez nich mieszkania.  W środku zatrzymali 29-latka. W lokalu zabezpieczyli między innymi ubranie, w którym napadł na sklep. Na miejscu okazało się również, że nielegalnie pobiera prąd w mieszkaniu. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany był już wcześniej znany policjantom. Co więcej, przestępstwa tego dokonał w warunkach tzw. recydywy.

Jeszcze tego samego dnia sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 29-latka na najbliższe trzy miesiące. Wczoraj (4.11.2019) trafił już za kraty zakładu karnego. Teraz najprawdopodobniej spędzi tam najbliższe lata – informuje kom. Przemysław Słomski.

 
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker