Na sygnale

Policjant pilotował do Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy rodzącą kobietę

Dzielnicowy z Wyżyn pomógł szybko dotrzeć do Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy kierowcy BMW, który wiózł rodzącą żonę. Przyszli rodzice, mieszkający w powiecie bydgoskim, nie wiedzieli, jak przy trwających remontach dróg trafić do szpitala. Dzięki pomocy dzielnicowego wszystko zakończyło się pomyślnie.

Sierż. szt. Przemysława Radaszewskiego na ul. Magnuszewskiej a Wojska Polskiego zatrzymał  kierujący BMW. Mężczyzna twierdził, że jedzie z żoną do Szpitala Miejskiego, gdyż zaczął się poród. Zdenerwowany oświadczył, że przez trwające przebudowy dróg nie wie, jak najszybciej tam dojechać, gdyż jest spoza Bydgoszczy.
Policjant natychmiast powiadomił o tej sytuacji swojego dyżurnego, a następnie używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych bezpiecznie eskortował małżeństwo do wspomnianego szpitala i wskazał, gdzie znajduje się właściwy oddział. Dzięki temu kobieta szybko trafiła pod opiekę lekarzy. Przejęci i wdzięczni za pomoc rodzice już na miejscu serdecznie podziękowali policjantowi za okazaną pomoc i szybką reakcję – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker