Na sygnale

Policjanci z zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy kolizji

Mercedes kontra Skoda

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawcy kolizji. Wszyscy, którzy widzieli zdarzenie, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z tym wykroczeniem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z bydgoskiego Szwederowa prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, które miało miejsce 28 czerwca 2020 roku około godziny 20:35 w Bydgoszczy przy Al. Jana Pawła II a Kujawska, gdzie nieustalony kierujący mężczyzna pojazdem marki Mercedes o nr rej. WGI2DZY (tablice angielskie) nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Toyota, który w wyniku uderzenia został odrzucony i uderzył w pojazd marki BMW. Ponadto, kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Skoda, którego kierujący w celu uniknięcia zderzenia zjechał do prawej krawędzi uszkadzając w aucie przedni zderzak. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Świadków zdarzenia lub osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela pojazdu, czy też jego użytkownika proszone są o kontakt osobisty z policjantami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefoniczny na nr całodobowy 47-751-52-69. Powołując się na L.dz. IIE 3378/20.

kom. Przemysław Słomski
Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker