Na sygnale

Pijany łysy rabuś wymusił rozbójniczo w sklepie …3 zł. Grozi mu do 10 lat więzienia

Dyżurny KPP Wąbrzeźno otrzymał informację , że do jednego ze sklepów na terenie miasta doszło do wymuszenia rozbójniczego. Już po kilku minutach sprawca był w rękach policjantów. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Grozi mu do 10 lat więzienia. 

Ok. godz. 6:30 pracownica sklepu spożywczego na terenie Wąbrzeźna, poinformowała że do środka wszedł łysy, dobrze zbudowany mężczyzna i zażądał wydania pieniędzy z kasy, a kiedy odmówiła, ten zagroził jej użyciem noża. Kobieta wyciągnęła z kasy… 3 zł, które mu przekazała, po czym mężczyzna uciekł. Już po kilku minutach od zgłoszenia został zatrzymany przez patrol prewencji.

Stawiający opór sprawca został obezwładniony i doprowadzony do komendy. Tam policjanci sprawdzili jego trzeźwość. Alkomat wykazał, że miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Po sprawdzeniu okazało się, że w przeszłości był już wielokrotnie karany za różne przestępstwa, w tym rozbój  -informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wąbrzeźnie  sierż. szt. Krzysztof Świerczyński

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker