Na sygnale

W sprawie tragicznego pożaru w Inowrocławiu został zatrzymany jeden z mieszkańców kamienicy.

Trwają czynności w celu ustalenia, czy mężczyzna mógł mieć jakikolwiek związek z pożarem

Inowrocławscy policjanci pod  nadzorem prokuratury ustalają okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło w Inowrocławiu. W pożarze ucierpiała matka z trójką dzieci, których reanimacja nie przyniosła  rezultatu i osoby te nie żyją. Z informacji od policji wynika, że w mieszkaniu zatrzymanego 61-latka mogło dojść do zarzewia ognia. Ogień szybko przeniósł się on na sąsiedni lokal, w którym mieszkała kobieta z córeczkami. Nie wiadomo kiedy będzie możliwe przesłuchanie mężczyzny, bowiem w poniedziałek wieczorem miał on mieć w organizmie 3 promile alkoholu.

Wczoraj (28.10) około godz. 12.35 do inowrocławskiej policji wpłynęła informacja o pożarze mieszkania na poddaszu przy ul. Orłowskiej w Inowrocławiu. Trwała akcja ratunkowa i ewakuacyjna. Z kamienicy, gdzie doszło do pożaru strażacy wynieśli 31- letnia kobietę i troje jej dzieci w wieku 4 i 5 lat oraz 3 miesiące. Ich reanimacja okazała się nieskuteczna. Przyczyny pożaru ustala biegły z dziedziny pożarnictwa. W sprawie trwa śledztwo.

 

Po zebraniu przez policję informacji, jeszcze wczoraj (28.10) S Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Trwają czynności w celu ustalenia, czy mężczyzna mógł mieć jakikolwiek związek z pożarem -informuje asp. szt. Izabella Drobniecka,  Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu            

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker