Na sygnale

Józefowo. Wypadek drogowy na DK-62. Nie żyje 20-latka kierująca VW

Włocławscy policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku drogowego na drodze K-62 w m. Józefowo (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia osobowego VW i pojazdu ciężarowego DAF 20-letnia kierująca VW poniosła śmierć.

Do zdarzenia doszło wczoraj  na drodze krajowej nr 62 w m. Józefowo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-letnia kierująca pojazdem VW na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem.  Zjechała na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się z Włocławka pojazd ciężarowy. Po zderzeniu z ciężarówką auto osobowe powróciło na swój pas ruchu i uderzyło jeszcze w barierę energochłonną oddzielającą jezdnię od skarpy.

Pomimo podjętej przez służby reanimacji 20-letnia kierująca VW poniosła śmierć. Przeprowadzone przez policjantów badanie stanu trzeźwości wykazało, że 60-letni kierujący ciężarówką był trzeźwy. W sprawie tragicznego w skutkach wypadku drogowego prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia – informuje sierż. Tomasz Tomaszewski, Zespół Komunikacja Społecznej, KMP we Włocławku.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker