Na sygnale

Policjanci zabezpieczyli u dilera z Wyżyn ponad kg.marihuany, amfetaminę, kokainę, LSD, MDMA i tabletki ekstazy

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi dilerowi do10 lat więzienia

Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, amfetaminę, kokainę, LSD, MDMA, a także tabletki ekstazy. Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

Tym razem policjanci uderzyli w narkotykowy biznes na bydgoskich Wyżynach. W poniedziałek namierzyli 27-latka w samochodzie przy ulicy Polanka. W trakcie kontroli mężczyzna nie miał przy sobie żadnych zabronionych środków odurzających. Następnie pojechali z nim do jego miejsca zamieszkania. 27-latek miał w mieszkaniu pełen wachlarz narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram marihuany, blisko pół kilograma amfetaminy, kokainę, z której można by było zrobić ponad 30 porcji tego narkotyku, 240 sztuk listków LSD, 270 sztuk tabletek ekstazy, proszek z granulkami MDMA, dwie wagi elektroniczne oraz inne substancje, które będą poddane laboratoryjnej ekspertyzie. 27-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu.

-Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 27-latka na najbliższe trzy miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności – informuje kom.Przemysław Słomski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker