Na sygnale

Pijany w „trupa” ojciec jeździł OPLEM z dwójką dzieci w wieku 2 i 4 lata

Kompletny brak odpowiedzialności 26-letniego kierowcy

Wczoraj  dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że samochodem marki OPEL podróżuje mężczyzna z dwójką małych dzieci. Świadek tej sytuacji zobaczył śpiącego kierowcę, którego nie mógł obudzić. W pojeździe na przednim siedzeniu obok kierowcy przebywała dwójka małych dzieci,  w wieku 2 i 4 lata,które wyglądały przez okno. W trosce o całą trójkę powiadomił Policję.

 Wezwano na miejsce pomoc medyczną. Kierowca OPLA wówczas ocknął się. Badanie stanu trzeźwości 26-letniego mężczyzny wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu. Jeszcze w trakcie policyjnej interwencji na telefon kierowcy zadzwoniła  matka dzieci.  Wezwana na miejsce zajęła się synem i córką w wieku 4 i 2 lata. Przyznała, że ojciec dzieci pojechał z nimi do sklepu i przez dłuższy czas nie wracał.

Policjanci gromadzą materiał dowodowy. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za to, że stworzył zagrożenie dla zdrowia i życia swoich dzieci. Grozi mu kara do lat 5 – minformuje asp. szt. Izabella Drobniecka,
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu                                                                                                                                                                                                                             

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker