Na sygnale

Na jeziorze w Chomiąży odnaleziono dziś ciało drugiego Bydgoszczanina

W domku, w ośrodku wypoczynkowym, policjanci ujawnili śladowe ilości marihuany

Obaj mężczyźni poszukiwani na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej  zostali już odnalezieni. Ciało pierwszego strażacy wyłowili w poniedziałek ok. godz. 19.00. We wtorek ok. godz. 11:00 odnaleziono ciało drugiego Bydgoszczanina.

Policjanci i strażacy zakończyli poszukiwania dwóch zaginionych na jeziorze w Chomiąży Szlacheckiej osób. Ich ciała zostały wyłowione z jeziora. Wyciągnięto z wody również rower wodny, którym jak się okazało chcieli przepłynąć na drugi brzeg. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Dzisiaj żnińscy policjanci i strażacy zakończyli prowadzone od 3 dni poszukiwania 2 mężczyzn, którzy jak wynika z ustaleń śledczych, w dniu 21.07.2019r. około godz. 23.00 samowolnie z brzegu zabrali rower wodny, którym chcieli popływać.  Z nieustalonej przyczyny doszło do wywrócenia się roweru wodnego. W wyniku tego zdarzenia do wody wpadły cztery osoby, mieszkańcy Bydgoszczy. 22-latka i 19-sto latek dopłynęli do brzegu o własnych siłach, natomiast pozostałe dwie utonęły.

W trakcie wykonywania czynności służbowych w miejscu przebywania w/w osób, w domku na ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Chomiąża Szlachecka policjanci ujawnili śladowe ilości środków odurzających w postaci marihuany. Ponadto w miejscu zamieszkania 22-latki ujawniono 44 tabletki metaamfetaminy.  

Okoliczności tej  tragedii   wyjaśniają żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury. Policjanci wyjaśniają również kwestię posiadania środków odurzających. Po przeprowadzeniu czynności i ustaleniu do kogo należą narkotyki osoba ta usłyszy zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.  

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker