Na sygnale

Policja prosi o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Zdarzenie miało miejsce 7 maja 2019 roku w jednym ze sklepów mieszczącym się w C.H. Zielone Arkady przy ulicy Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Tam sprawca ściągnął z półki perfum, a następnie zerwał zabezpieczenie i wyszedł ze sklepu. Straty oszacowano na ponad 500 złotych.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Informację można przekazać osobiście w Komisariacie Policji Bydgoszcz-Szwederowo przy ulicy Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem 52-525-53-26, a także całodobowo pod numerami 52-525-52-69 lub 112 –apeluje  kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker