Na sygnale

List gończy za 30-letnim kierowcą Nissana który spowodował śmierć motorowerzysty w Chrośnie

Zatrzymanie kierowcy i jego pasażerki jest tylko kwestią czasu

Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy Nissana Almera który spowodował wypadek śmiertelny w miejscowości Chrośna koło Solca Kujawskiego.  Znają też wizerunek  towarzyszącej mu kobiety.  Prokurator wydał za nimi listy gończe. W związku z tym funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które znają miejsce pobytu 30-latka oraz jego koleżanki. W miniony piątek  kierujący Nissanem  w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą. W  wyniku czego kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer został ranny.

Kierujący Nissanem mężczyzna, oddalił się z miejsca wypadku i odjechał w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Razem z nim w aucie jechała kobieta. Pojazd posiada charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylni zderzak.

Prowadzone, przez policjantów intensywne działania doprowadziły do ustalenia personaliów sprawcy oraz osoby mu towarzyszącej. Zatrzymanie ich to tylko kwestia czasu. Zgromadzony przez kryminalnych materiał dowodowy trafił do prokuratora, który wystawił za kierowcą Nissana oraz jego towarzyszką listy gończe. W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym KMP w Bydgoszczy pod nr (52) 372 55 01 lub nr alarmowym 112- informuje kom. Przemysław Słomski.Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

W związku z powyższym policjanci prowadzący sprawę publikują ich wizerunek i proszą o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osób poszukiwanych.

Są to:

KRZYSZTOF MAJEWSKI
s. Piotra
ur. 19.02.1989 r.

oraz

MARTYNA JĘDRZEJCZYK
c. Marka
ur. 04.12.1989 r.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker