Na sygnale

Oficjalny komunikat policji w sprawie okoliczności śmiertelnego wypadku na ul.Gajowej

Do sprawy został zatrzymany kierujący Seatem

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj  na ul. Gajowej a Głowackiego. W wyniku poniesionych obrażeń w szpitalu zmarł 29-letni mężczyzna.  Stał on przy przejściu dla pieszych w chwili, gdy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kierujących Seatem i Mercedesem.

Wczoraj (31.07.2019) około godziny 14:40 doszło w Bydgoszczy na ul. Gajowej przy skrzyżowaniu z ul. Głowackiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Seatem nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem. Ten chcąc uniknąć zderzenia wjechał na chodnik, gdzie uderzył w znak drogowy.

Niestety blisko znaku drogowego stał 29-letni mężczyzna, który został uderzony owym znakiem w głowę. Z poważnymi obrażeniami głowy bydgoszczanin został przewieziony do szpitala. Tam, mimo udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł. Obaj kierujący byli trzeźwi. Do sprawy został zatrzymany kierujący Seatem. Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker