Na sygnale

26-latek ze śródmieścia amfetaminę ukrył w piecu kaflowym

W piecu kaflowym miał ukryte ponad 130 gramów amfetaminy

Policjanci zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. W ich ręce trafił 26-latek, który odpowie teraz za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.  Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do jego zatrzymania doszło w miniony piątek. Wówczas kryminalni pojechali do jego miejsca pobytu na bydgoskim Śródmieściu. Podejrzewanego mężczyznę zastali w mieszkaniu. Po przedstawieniu powodu „wizyty” policjanci przystąpili do przeszukania pomieszczeń mieszkania. Chwilę później na blacie kuchennym, a następnie w piecu kaflowym znajdującym się w pokoju, ujawnili zawiniątka z folii aluminiowej, w których znajdował się biały proszek, a także wagę elektroniczną. Wstępnie przeprowadzone badania potwierdziły, że jest to amfetamina o łącznej wadze ponad 132 gramów.  

-Prokurator, po przesłuchaniu bydgoszczanina i zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, zdecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji oraz poręczenia majątkowego – informuje podkom. Lidia Kowalska,
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker