Na sygnale

Oficjalny komunikat policji o dzisiejszym śmiertelnym wypadku na DK 10 w Emilianowie

27-letni kierowca Fiata DUCATO został zatrzymany. Zabrane ma też prawo jazdy

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku na Drodze Krajowej nr „10”. Na wysokości miejscowości Emilianowo doszło do zderzenia trzech pojazdów. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. DK 10 jest już przejezdna

Do zdarzenia doszło dzisiaj  tuż po godzinie 5:00. W wypadku drogowym w Emilianowie na DK 10  brało udział trzy pojazdy.  Kierujący  Fiatem  Ducato wyprzedzał w miejscu niedozwolonym ciężarowego Mercedesa z naczepą. Natomiast z przeciwnego pasa ruchu jechał pojazd marki Chevrolet.  Jego kierowca chcąc uniknąć zderzenia czołowego odbił w lewo i uderzył w bok pojazdu ciężarowego.

W wyniku zderzenia Chevrolet stanął w płomieniach. Jego  kierowca zginął na miejscu. Policjanci razem z biegłym z dziedziny techniki samochodowej pracowali na miejscu w czasie wyciąganie pojazdu osobowego spod TIR-a. Droga DK 10  była  zablokowana przez około 3 godziny. Od kierowców TIR-a i Fiata została pobrana krew do badań. 27-latek  kierujący Fiatem został zatrzymany. Mundurowi zatrzymali mu też prawo jazdy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker