19-latek jadący Daewoo „wyciął” słup oświetleniowy

Dziś w nocy policjanci z komendy w Świeciu pracowali przy zdarzeniu drogowym. 19-latek jadący Daewoo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Kierowcę policjanci ukarali mandatem.
19-letni kierowca, jadący Daewoo Lanosem, nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. W zdarzeniu nie brał udziału żaden inny pojazd i nikt nie został ranny. Badanie alkotestem wykazało, że kierowca był trzeźwy.
-Funkcjonariusze za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym ukarali 19-letniego mieszkańca powiatu chełmińskiego mandatem karnym – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu
Komentarze