Na sygnale

Czwórka włamywaczy trafiła za kratki

Może im grozić kara pozbawienia wolności do lat 10

Policjanci z Białych Błot zatrzymali cztery osoby podejrzane o kradzież z włamaniem. Trzech mężczyzn i kobieta okradło właściciela domku rekreacyjnego. Mienie zostało odzyskane i przekazane pokrzywdzonemu.

Wszystko zaczęło się zgłoszenia, jakie przyjęli policjanci z Białych Błot. Z relacji zgłaszającego wynikało, że do jednego z domków rekreacyjnych na terenie gminy doszło do włamania. Łupem złodzieja padło mienie o wartości 1600 złotych. Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego. Policjanci pracując nad sprawą wytypowali podejrzewanego. Następnie namierzyli jego miejsce zamieszkania. Przystępując do realizacji udali się pod wytypowany adres. Tam zatrzymali 44-latka. Co więcej, odzyskali skradzione mienie.

-Z zebranego materiału dowodowego wynikało, że mężczyzna nie działał sam. Śledczy zatrzymali i rozliczyli kolejne osoby. Łącznie czterech mieszkańców Białych Błot usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem. 44-latkowi może grozić surowsza kara, ponieważ przestępstwa tego dokonał w warunkach tzw. recydywy – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz..

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker