Na sygnale

Na DK 5 zderzyły się dwa TIR-y: Scania i Renault

Policjanci z Szubina wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło rano we wtorek na obwodnicy Szubina. Po zderzeniu dwóch pojazdów ciężarowych: Scanii i Renault. Na nie najechał jeszcze osobowy Mercedes. Kierowca jednej z ciężarówek został przetransportowany do szpitala. Szubińska obwodnica będzie zamknięta do godz. 12.00.  Ruch odbywa się przez objazdy.

 Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Szubina (DK 5) policja otrzymała dziś (11.06.19) po godzinie 5.00 Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca ciągnika siodłowego Renault z naczepą zatrzymał swoje auto w związku z awarią opony. Kierowca jadącej za nim Scanii widząc sytuację również zatrzymał swój pojazd.

Kolejnym pojazdem, który poruszał się za ciągnikami był Mercedes. Jego 43-letni kierowca nie zachował należytej ostrożności. Najechał na tył Scanii. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniać będą policjanci z komisariatu w Szubinie. W chwili obecnej szubińska obwodnica jest całkowicie zamknięta w związku z usuwaniem skutków zdarzenia. Ruch pojazdów odbywa się przez zorganizowane objazdy – informuje podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

 Foto: Maciej Rejment

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker