Na sygnale

Bydgoszcz. Jechał VW ul. Jagiellońską bez uprawnień, popijając po drodze piwko

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zarzuty prowadzenia pojazdu pomimo cofniętych uprawnień, kierowania w stanie nietrzeźwości, kradzieży paliwa oraz kradzieży butów i odzieży ze szkoły usłyszał mieszkaniec Nakła.  Policjanci zatrzymali go bezpośrednio po tym, jak jechał swoim VW pijąc piwo. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Uwagę policjantów z bydgoskiej „drogówki” zwrócił kierowca VW New Beetle, który jechał ulicą Jagiellońską w Bydgoszczy pijąc piwo. Policjanci od razu zatrzymali go do kontroli drogowej. Mężczyzna zaczął się nerwowo zachowywać i używać słów wulgarnych. Okazało się, że nie tylko nietrzeźwy kierował pojazdem (0,7 promila alkoholu w organizmie), ale również ma cofnięte uprawnienia do ich prowadzenia. 36-letni mieszkaniec Nakła nad Notecią został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas zatrzymania przez patrol mężczyzna twierdził, że nie pierwszy raz jechał pomimo wcześniej spożytego piwa, a do tego bez uprawnień i dalej tak będzie robił.

Na uwagę zasługuje fakt, że mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna wielokrotnie jeździł swoim samochodem mimo cofnięcia uprawnień. Opisując niechlubne poczynania 36–latka wspomnieć należy również jego wyczyn ze szkoły w Kruszynie (gm. Koronowo), gdzie z szatni ukradł dwie pary markowych butów sportowych oraz odzież sportową. Zgromadzony materiał w sprawie trafił do prokuratora. Ten po zapoznaniu się z nim zastosował wobec mężczyzny dozór policyjny – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker