Na sygnale

Dilerzy z Błonia trafili za kratki

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 23-letni bydgoszczanin, który posiadał ponad 100 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany przez bydgoskich policjantów razem ze swoim kolegą, u którego zabezpieczonych zostało 20 woreczków marihuany. Obaj odpowiedzą z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci otrzymali  informację, że mieszkaniec Błonia trudni się procederem narkotykowym. Kryminalni pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Zauważyli go w zaparkowanym przed domem aucie. Towarzyszył mu kolega. Przy pierwszym mężczyźnie policjanci zabezpieczyli tzw. „działkę” amfetaminy. W aucie należącym do drugiego było 5 woreczków z suszem roślinnym. 

W mieszkaniu 23-latka kryminalni zabezpieczyli  worek foliowy  ponad 110 gramów amfetaminy. Sędzia, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, przychylił się do wniosku i aresztował bydgoszczanina na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał również jego kolega-rówieśnik, u którego w mieszkaniu policjanci ujawnili jeszcze 15 woreczków z marihuaną. Mężczyźnie grożą 3 lata pozbawienia wolności. – informuje podkom. Lidia Kowalska,
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker