Na sygnale

Rodzinna szajka wpadła na kradzieży …kosmetyków

Kradli rodzice i 20-letnia córka

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zarzuty kradzieży kosmetyków wartych prawie 1200 złotych usłyszała „rodzinna szajka” zatrzymana przez nakielskich policjantów. Darmowe „zakupy” zrobili w jednej z miejskich drogerii. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny nakielskiej komendy został powiadomiony przez pracownika ochrony jednej z miejskich drogerii o ujęciu dwóch kobiet podejrzanych o kradzież kosmetyków.  Mundurowi dowiedzieli się, że pracownik sklepu zauważył trzy osoby, które ściągały z półek różne towary. Kobiety uczestniczące w procederze zaczęły pakować towar do torebek. Towarzyszący im mężczyzna wyszedł z drogerii nie płacąc za towar schowany w torebkach. Już przed sklepem złodziejki zostały ujęte przez ochroniarza. 44 i 20-latka zostały przekazane funkcjonariuszom.

Zaledwie kilka minut potrzebowali mundurowi żeby ustalić tożsamość ich 44-letniego wspólnika. Okazało się, że podejrzani są rodziną. Kradzież była zaplanowana.Warte prawie 1200 złotych perfumy i kosmetyki wróciły do dalszej sprzedaży. „Rodzinna szajka” jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut kradzieży. Grozi im kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności- informuje podkom. Justyna Andrzejewska,Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker