Na sygnale

Policjanci zatrzymali w Fordonie 34-latka z nieformalnej grupy tzw. bojówki pseudokibiców

Kryminalni  zatrzymali bydgoszczanina podejrzanego o pobicie. 34-latek należy do nieformalnej grupy tzw. bojówki pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich. Mężczyzna był już w tym roku zatrzymywany do sprawy napadu na drużynę „młodzików”.  Został aresztowany na trzy miesiące. Za pobicie grozi kara pozbawienia do lat 3.

Do zdarzenia doszło we wtorek.  Dyżurny  policji otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny i kobiety przy ulicy Ks. Skorupki w Bydgoszczy. Z  relacji pokrzywdzonych wynikało, że zostali pobici przez dwóch mężczyzn.

Policjanci ustalili rysopis sprawców i skontrolowali przyległe ulice.   Z zebranych przez nich informacji wynikało, że za pobiciem stoi dobrze im znany 34-latek. Podejrzewany należy do „czołówki” osób ściśle powiązanych ze środowiskiem pseudokibiców jednego z bydgoskich klubów piłkarskich.

Funkcjonariusze namierzyli go na terenie Fordonu. Bydgoszczanin został dowieziony do policyjnego aresztu. Bydgoski sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na trzy miesiące.  Policjanci namierzają drugiego ze sprawców – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker