Na sygnale

Bydgoszcz. Ukradł buty z Galerii Pomorskiej. Wychodząc uruchomił alarm dźwiękowy

25-latek postanowił nabyć dwie pary butów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie chciał ich kupić a ukraść.  Wychodząc z nimi ze sklepu uruchomił  alarm. Miał pecha.  W pobliżu był policjant zatrzymał go który po krótkim pościgu.

Policjant z Białych Błot, w czasie wolnym od służby, był wraz ze swoją partnerką na zakupach w Galerii Pomorskiej. Gdy szli holem ich uwagę zwrócił jeden klient.  25-latek wychodził z jednego ze sklepów z dwiema parami butów. Mężczyzna przechodząc przez bramki antykradzieżowe uruchomił alarm dźwiękowy. Słysząc go zaczął uciekać.

Policjant natychmiast za nim pobiegł. Nieuczciwy klient został zatrzymany kilka metrów dalej. Okazało się, że ukradł wspomniane 2 pary butów o łącznej wartości ponad 350 złotych. W międzyczasie partnerka policjanta pobiegła po patrol ruchu drogowego, który w pobliżu pełnił służbę. Ostatecznie 25-latek został ukarany mandatem karnym. Skradzione przez niego buty trafiły z powrotem do sklepu – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker