Na sygnale

Na autostradzie A1 koło Ciechocinka zderzyło się 15 samochodów

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Do wypadku doszło około godz. 09.20  między Ciechocinkiem  a Włocławkiem, na pasie w kierunku Łodzi. Trzy osoby są ranne, jedna nie żyje. Na miejscu działały  dwa śmigłowce,  trzy karetki pogotowia  i sześć zastępów straży pożarnej.  Wszystkie pasy w kierunku Łodzi będą  zablokowane  do godz. 12.30

W miejscowości Ustronie zderzyły się osobowe, ciężarowe i autobus. Trzy osoby,w tym 6-letnie dziecko, są w stanie ciężkim. Jedna osoba nie żyje.  Autostrada jest zablokowana na odcinku od Ciechocinka do Brzezia.  Utrudnienia potrwają do około godz. 12.30.

Zderzyły się dwa auta osobowe oraz tir z naczepą jednej z firm kurierskich.  Najbardziej ucierpiała rodzina, jadąca Skodą Fabia. Najbardziej poszkodowany mężczyzna był reanimowany przez 50 minut. Niestety, nie udało się go uratować. Jego żona kierująca Fabią i  6-letnie dziecko, oboje w stanie ciężkim,helikoptery przewiozły do szpitala JURASZA.

Warunki atmosferyczne były bardzo trudne. Jezdnia  była bardzo śliska, pod śniegiem można było wyczuwać cienką warstwę lodu.

 

Po kraksie na śliskiej od opadów nawierzchni, nitka A1 jest nieprzejezdna. Pomocą i usuwaniem skutków zderzeń zajęło się sześć zastępów straży pożarnej.

Fot. Telewizja Bydgoszcz

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker