Na sygnale

Policjant zginął w wypadku drogowym podczas pełnienia służby

Sierż. szt. Adam Łobocki z KPP w Świeciu zginął w wypadku drogowym podczas pełnienia służby. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są szczegółowo wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj w nocy  w miejscowości Łaszewo, z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariuszy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na łuku drogi, pojazd wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.Niestety pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji funkcjonariusza nie udało się uratować.

Kierujący radiowozem 34-letni policjant z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów pod nadzorem prokuratora. Sierż. szt. Adam Łobocki miał 46 lat. Służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 1994 roku. Policjant pozostawił żonę i trójką dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.To ogromna tragedia i strata, zarówno dla Rodziny, jak i Policji.Cześć Jego pamięci!mówi kom. Przemysław Słomski,
Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker