Na sygnale

Spowodował wypadek po pijanemu. Potem uciekł z miejsca kolizji.

W Łasinie  policjanci likwidowali skutki kolizji drogowej w której TICO uderzyło w kierującego motorowerem.  Kierujący Daewoo TICO 47-latek który spowodował stłuczkę  uciekł z miejsca zdarzenia.

Wczoraj Daewoo TICO  uderzył w kierującego motorowerem. Prowadzący auto osobowe uciekł, na szczęście mężczyzna kierujący jednośladem wyszedł z opresji cało i nie wymagał pomocy medycznej. Niestety pokrzywdzony nie zapamiętał numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Mężczyzna jednak przekazał mundurowym kilka innych cennych wiadomości na temat winowajcy.  W miejscu zamieszkania policjanci zatrzymali 47 – letniego mężczyznę, który był pijany. Miał we krwi 2 promile. Sprawca szybko przyznał się do spowodowania zdarzenia.  Lekkomyślnemu kierowcy policjanci odebrali prawo jazdy. Wkrótce jego zachowanie rozpatrzy sąd. Kierowanie w stanie nietrzeźwości to przestępstwo o jakie jest podejrzewany, spowodowanie kolizji drogowej i ucieczka z jego miejsca to wykroczenia, za które poniesie odpowiedzialność – informuje  asp. szt. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker