Na sygnale

Uwaga! Oszust podający się za pracownika FSM działa na os. Przylesie .Udostępnij

Poinformuj swoich znajomych mieszkających na innych osiedlach w Fordonie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa otrzymała dziś kilkanaście zgłoszeń o oszuście. Mężczyzna szukał dziś naiwnych na  osiedlu „Przylesie”.  Oferuje płatną wymianę grzejników i zaworów.

Oszust powołuje się przy tym na współpracę z FSM. Namawia do podpisania umowy wymiany grzejników.  Proponuje  horrendalnie wysoką cenę kilkudziesięciu tysięcy złotych za usługę.  „Opornym” lokatorom grozi, że doniesie do spółdzielni jeśli nie zostanie wpuszczony do mieszkania.

FSM  apeluje, aby  każdą wątpliwość zgłaszać pod stały, sprawdzony numer telefonu FSM: 52 343 02 72 wew. 110 (Nad Wisłą, Tatrzańskie, Niepodległości), wew. 120 (Bohaterów, Przylesie), wew. 130 (Bajka, Szybowników). Telefon do dyżurnego fordońskiego komisariatu 52 525 58 59, 58 525 58 10 lub całodobowo 997.

Osoby dokonujące prac dla Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej NIE SĄ uprawnione do pobierania od Państwa jakichkolwiek opłat czy zawierania umów! Wszelkie dokumenty załatwia się na miejscu w FSM lub poprzez EBOK. Jednocześnie apelujemy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych do klatek schodowych oraz do mieszkań. Prosimy nie wpuszczać na klatkę schodową obcych i zwracać uwagę na osoby kręcące się po klatkach. Przypominamy, że służby Spółdzielni posiadają stosowne identyfikatory. 

 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker