Na sygnale

Kłopotliwy sąsiad trafił do aresztu

Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 2

Na trzy miesiące do aresztu trafił 38-letni mieszkaniec Pakości, który uprzykrzał sąsiadom życie. Nie pomogły rozmowy i sugestie, by się poprawił, dlatego agresor usłyszał zarzuty z kodeksu karnego. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

Jeden z mieszkańców Pakości zaczął robić na złość innym lokatorom. A to pluł na ich drzwi, a to kopał. Nie wiedzieć czemu swoją agresję wyładowywał na „wybranych” przez siebie sąsiadach. Ci powiadomili o tym wspólnotę mieszkaniową. Podczas zebrania lokatorów złośliwy mężczyzna został upomniany, aby zmieniło się jego zachowanie. Dokuczanie jednak cały czas się nasilało.

Agresywny mężczyzna zaatakował nawet jednego z lokatorów bloku próbując go uderzyć, kopać, opluł go i groził, że go zabije.  Policjanci  zatrzymali 38-letniego mężczyznę. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Kodeks karny za groźby karalne przewiduje karę do 2 lat więzienia-informuje asp. szt. Izabella Drobniecka  Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji  w Inowrocławiu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker