Na sygnale

Dzielnicowi z Fordonu uratowali mężczyznę ktory targnął się na swoje życie

Policjanci z Fordonu uratowali życie desperatowi

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Dzięki szybkiej reakcji policjanci z bydgoskiego Fordonu uratowali 58-letniego mężczyznę,  mieszkańca okolic Bydgoszczy,który  chwilę wcześniej powiesił się na lince. Podjęta przez patrol reanimacja przywróciła jego czynności życiowe. Mężczyzna trafił do szpitala.

W minioną niedzielę dyżurny komisariatu w Fordonie przyjął zgłoszenie dotyczące mieszkańca powiatu bydgoskiego, który miał targnąć się na własne życie. 58-latek leżał nieprzytomny na ziemi i nie oddychał. Policjanci natychmiast podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny. Jednocześnie za pośrednictwem dyżurnego komisariatu wezwali pogotowie ratunkowe. Policjanci wykonywali czynności ratujące życie mężczyzny do czasu przyjazdu załogi pogotowia. Prowadzona resuscytacja doprowadziła do przywrócenia jego czynności życiowych.

Przybyła na miejsce załoga pogotowia zabrała 58-latka do szpitala.  Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów mężczyzna żyje. Zdecydowane i natychmiastowe działanie dzielnicowych z bydgoskiego Fordonu pozwoliło przywrócić czynności życiowe 58-latkowi.

Szybko podjęta przez sierż. Patryka Gouden oraz asp. szt. Mirosława Dębiec, resuscytacja i udzielona pomoc doprowadziły do uratowania ludzkiego życia.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker