Na sygnale

Oferowała fikcyjny towar w internecie. Oszukała 32 osoby z całej Polski

32 zarzuty oszustw  udowodnili policjanci  zajmujących się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Podejrzana 26-latka oferowała w internecie  fikcyjny towar. Oszukała kilkadziesiąt osób z całej Polski.

Policjanci Zespołu dw. z Przestępczością Gospodarczą ustalili 26-latkę z pow. inowrocławskiego, która zajmowała się oszustwami w Internecie.  Kobieta od kwietna do sierpnia oferowała do sprzedaży na portalach aukcyjnych różne towary. W większości  były to artykuły dla dzieci po okazyjnych cenach. Sprawczyni w rzeczywistości nie posiadała tych rzeczy.  Do sieci wstawiała fikcyjne zdjęcia. Kupujący przelewali na jej konto pieniądze, jednak nigdy nie otrzymali zamówionych przedmiotów.

Radziejowscy śledczy dotarli do 26-latki z pow. inowrocławskiego,. Okazało się, że oszukała 32 osoby z całej Polski, zarabiając na tym ponad 10 tys. złotych. Kobieta już usłyszała zarzuty. Przyznała się do popełnionych czynów. Policjanci odzyskali również większość nielegalnie zdobytych pieniędzy, które sprawczyni zwróciła pokrzywdzonym – informuje asp. szt. Marcin Krasucki.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker