Na sygnale

Kolejny diler narkotykowy trafił do aresztu.

W mieszkaniu dilera policjanci zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę oraz tabletki ekstazy. Z zabezpieczonych środków można by było zrobić kilkadziesiąt porcji narkotyków.

Kryminalni ustalili, że jeden z mieszkańców centrum może być w posiadaniu narkotyków. Policjanci namierzyli go na jednej z ulic starego miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie porcję marihuany. Funkcjonariusze pojechali z nim do jego miejsca zamieszkania. – Po przeszukaniu pomieszczeń zabezpieczyli u niego marihuanę, amfetaminę oraz ekstazy. Ponadto, policjanci znaleźli wagę elektroniczną i puste woreczki strunowe. 36-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Grozi do 10 lat pozbawienia wolności informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker