Na sygnale

Od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci znaleźli go w…szafie!

Kryminalni zatrzymali 43-latka, który od 5 lat ukrywał się przed organami ścigania. Od zeszłego roku za mężczyzną prowadzone były poszukiwania międzynarodowe. Kiedy policjanci zapukali pod ustalony adres poszukiwany ukrył się w szafie.

Komisariat Policji w Szubinie od pięciu lat poszukiwał 43-latka skazanego przez sąd na karę pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za mężczyzną wydano list gończy oraz wszczęto poszukiwania międzynarodowe.

Wczoraj pod ustalony adres zapukali kryminalni. Drzwi otworzyła kobieta, która powiedziała policjantom, że 43-latek nie przebywa w mieszkaniu. Jednak mundurowi nie dali się zbyć. Kiedy sprawdzali mieszkanie, usłyszeli szmery dochodzące z ustawionej w pokoju szafy.  Poszukiwany 43-latek właśnie w meblu znalazł kryjówkę licząc pewnie, że tam nie znajdą go policjanci. Mężczyzna został  dowieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę ponad 2 lat więzienia -informuje Mł. asp. Justyna Andrzejewska,  Oficer prasowy  KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker